Het dertiende verhaal

Het dertiende verhaal


Auteur:Diane Setterfield

  • Nederlands
  • 430 pagina’s
  • Atlas Contact
  • oktober 2006
  • Samenvatting

    Een jonge biografe onderzoekt het verleden van de gevierde schrijfster Vida Winter; ze hoort over de geheimen van haar jeugd, over de tweeling Emmeline en Adeline en over de familie Angelfield. Al snel blijkt Vida Winters verleden omgeven door geheimen die op het punt staan onthuld te worden. ‘Klassieker van morgen. Een Engels landhuis met een wereldvreemde, adellijke familie, geheimen, liefde: het zijn klassieke ingredienten, maar ze verliezen hun betovering nooit. Zeker niet als ze zo onweerstaanbaar worden beschreven als Diane Setterfield doet in haar geweldige debuut.’ NOUVEAU’Een onweerstaanbaar boek, dat je meevoert naar het romantische Engeland van de zusjes Bronte en Daphne du Maurier, met een flinke snuif ‘thrilling’ Agatha Christie erdoor. Betoverend, van begin tot einde!’ LIBELLE’Setterfield [blijkt] een yarnspinner in de beste victoriaanse traditie. (…) geschikt voor een herfstavond bij de open haard.’ NRC HANDELSBLAD’Fantastische fictie… prachtig geschreven en intelligent.’ THE TIMES ‘Wat een onverwachte weelde voor fans van Jane Eyre, Woeste hoogten en Rebecca. Ligt er ineens een boek in de winkel met dezelfde sprookjesachtige sfeer en grimmige geheimen. (…) Het is een boek geworden dat je niet weg kunt leggen en dus tot diep in de nacht blijft lezen.’ ESTA