Ben je al bang?

Ben je al bang?


Auteur:Jaye Ford

  • Nederlands
  • 368 pagina’s
  • De Fontein Romans & Spanning
  • november 2013
  • Samenvatting

    Een beklemmende psychologische thriller van een nieuw Australisch talent. Een verlaten parkeergarage, laat op de avond. Livia loopt snel door de slecht verlichte ruimte, haar gedachten al bij huis. Tot een man met een zwart masker uit het donker stapt en haar tegen haar auto duwt. Liv weet haar belager van zich af te slaan, en ontsnapt ternauwernood. Door de plaatselijke pers wordt ze vervolgens tot heldin gebombardeerd maar dan begint haar nachtmerrie pas echt. Ze ontvangt dreigbrieven die duidelijk maken dat niet alleen zijzelf maar ook haar zoontje gevaar loopt. Wie is deze stalker, die alle details van haar leven kent? Dezelfde engerd die haar eerder tot doelwit heeft gemaakt? Of iemand die ze dacht te kunnen vertrouwen? Jaye Ford heeft met `Ben je al bang? een sterke psychologische thriller afgeleverd voor de lezers van Nicci French en S.J. Watson.