Winter in Madrid EBOOK

Winter in Madrid

Auteur:
Chris Sansom

  • Nederlands
  • 510 pagina’s

  • VBK Media

  • oktober 2009

  • EPUB met digitaal watermerk
  • Samenvatting

    Bestseller nu in aantrekkelijke midprice-editieTegen de achtergrond van een verpauperd en angstig Madrid schildert C.J. Sansom op briljante wijze een van de fascinerendste perioden in de geschiedenis. Het resultaat is een aangrijpend verhaal over verlangen, hebzucht en verraad. Winter in Madrid heeft alle elementen in zich van een historische thriller en een romantische vertelling.’Als portret van een getraumatiseerde stad, gehuld in zwijgen omdat spreken te gevaarlijk was, is Winter in Madrid een zeer opmerkelijke prestatie.’ Times Literary Supplement’Romantiek, heroisme, schuldgevoelens, verdriet, verraad, misleid idealisme, ontgoocheling, een onverwachte ontknoping… Maar er staat geen woord te veel in.’ Ezzulia.nl’Een ongemeen spannend boek voor de klassieke thrillerliefhebber, maar ook voor de lezer die inzicht wil verkrijgen van een stukje Europese moderne geschiedenis. Maar bovenal is het een boek over ethiek en het passeren van de grenzen van menselijke waarden en normen.’ Volkskrantblog.nlC.J. (Chris) Sansom studeerde letteren en geschiedenis aan de Universiteit van Birmingham. Hij schreef eerder twee middeleeuwse thrillers en woont in Sussex.Voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Zafon en Sebastian FaulksHaalde de maximale score van vijf sterren in de VN Thrillergids