Lied van een dode

Lied van een dode

Auteur:
William Shaw

  • Nederlands
  • 352 pagina’s

  • Luitingh

  • januari 2014

  • Samenvatting

    London, oktober 1968. In een steegje achter de Abbey Road Studios is een jonge vrouw gevonden, naakt en gewurgd, haar identiteit een mysterie. De omstreden rechercheur Cathal Breen leidt het onderzoek en wordt bijgestaan door zijn nieuwe collega, agente Helen Tozer: een onhandige kletskous, plattelandsmeisje en de eerste vrouw op de afdeling moordzaken.Het is Tozers gewiekstheid die aanwijzingen oplevert over de toedracht van de moord. Ze volgen een spoor van bloedvergieten, diep de provincie in, waar Breen en Tozer steeds dichter bij een moordenaar komen die alles te verliezen blijkt te hebben.’Een eersteklas thriller, die zich afspeelt aan de dampende zelfkant van de swingende jaren zestig… Het iconische jaar ’68 zal nooit meer hetzelfde lijken.’ – C. J. Sansom, schrijver van Winter in Madrid Lied van een dode is een thriller die je in een adem uitleest, voor de liefhebbers van Jo Nesbo en Arnaldur Indridason.