Doodsangst

Doodsangst

Auteur:
Jilliane Hoffman

  • Nederlands
  • 358 pagina’s

  • Uitgeverij De Fontein

  • augustus 2010

  • Samenvatting

    Inspecteur Bobby Dees weet wat pijn is. Hij weet hoe het voelt om een kind te verliezen. En hij doet er alles aan om te voorkomen dat het iemand anders ook overkomt.Als de dertienjarige Lainey Emerson na Halloween niet thuiskomt, wordt Dees opgeroepen om haar te zoeken. Dus onttrekt hij zich aan het zelfgekozen isolement vol slapeloze nachten, verdriet en onrust waarin hij zich heeft teruggetrokken na de verdwijning van zijn eigen dochter – en belandt hij in een wereld die nog veel duisterder is dan die waarin hij zich al bevond. Lainey werd voor het laatst werd gezien met haar vriendje, een mysterieus type dat ze via internet had ontmoet en die zichzelf ‘El Capitan’ noemt. Dan komt Dees op het spoor van een kinderpornonetwerk en wordt hij geconfronteerd met het grootste monster dat hij ooit is tegengekomen. De klok tikt. En Laineys tijd is bijna om…Met Doodsangst schreef Hoffman een aangrijpende literaire thriller die de diepste angsten van ouders (vrouwen) aanboort en die helaas actueler is dan ooit: hun kind dat op internet connecties aangaat met een vreemde, met alle gevolgen vandien.’Hoffman schrijft als een engel.’ Independant on Sunday’Aangrijpend en zeer pakkend. Een gillend goed boek.’ Daily MirrorVoor de liefhebbers van Patricia Cornwell, Kathy Reichs en Karin SlaughterSpanning die de oerangsten van vrouwen aanboortJilliane Hoffman werkte als officier van Justitie in Miami, waar ze vooral werkte aan zware misdrijven. Ze was adviseur voor Justitie in Florida en heeft de FBI bijgestaan in talloze misdaadonderzoeken. Van haar hand verschenen eerder de bestseller Vergelding, De laatste getuige en In een vlaag van waanzin.